موضوعات سایت

برای تعجیل در فرج

من درهمه حـال از احوال پیـروانم آگاهم.امـام زمان(عج).

Loading ... Loading ...

ارزشیابی سایت

ارزیابی شما از سایت

Loading ... Loading ...

ورودی های سایت

برای ارزشیابی سایت،بفرماییدشما از کدام قشر جامعه هستید؟

Loading ... Loading ...

ثواب تسبيحات اربعه

امام صادق علیه السلام فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: زیاد بگویید (سبحان الله ، و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اکبر) زیرا این ذکرها در روز قیامت در حالى مى آیند که عده اى (از فرشتگان ) در جلو و عده اى دیگر در پشت سر آنها و عده اى در پشت سر این گروه (با شکوه و عظمت خاصى ) حرکت مى کنند و اینها باقیات صالحات مى باشند.

امام صادق علیه السلام فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله به اصحاب رو کرده و فرمودند: سپرهاى خود را بردارید. گفتند: اى رسول خدا! براى دشمنى که به ما نزدیک شده است ؟ حضرت فرمود: نه . براى مقابله با آتش . بگویید. ( سبحان الله و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اکبر. )

 

امام صادق علیه السلام فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: زیاد بگویید ( سبحان الله و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اکبر ) زیرا این ذکرها در روز قیامت (با شکوه و عظمت خاصى ) مى ایند، بدین گونه که عده اى (از فرشتگان ) در جلو و عده اى در پشت سر آنها و عده اى دیگر در پشت سر این گروه حرکت مى کنند واینها باقیات صالحات هستند.

منبع:ترجمه : خداى یکتا را منزه مى دانم . تمام ثناها مخصوص اوست . هیچ خدایى جز خداى یگانه نیست . و خداوند یکتا بالاتر از آن است که توصیف شود

امام باقر علیه السلام فرمود: روسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: کسى که سبحان الله بگوید، خداوند بخاطر آن ادامه مطلب >>>

تصویر زیر کلیک نمایید

کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر بروید

آرشیو سایت

بازدید سایت

افراد آنلاین : 2
تعداد کل مطالب : 452
بازدید امروز : 428
بازدید دیروز : 483
بازدید کل : 20017542