موضوعات سایت

برای تعجیل در فرج

من درهمه حـال از احوال پیـروانم آگاهم.امـام زمان(عج).

Loading ... Loading ...

ارزشیابی سایت

ارزیابی شما از سایت

Loading ... Loading ...

ورودی های سایت

برای ارزشیابی سایت،بفرماییدشما از کدام قشر جامعه هستید؟

Loading ... Loading ...

به راحتی ثواب کسب کنید

امام صادق علیه السلام فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: زیاد بگویید (سبحان الله ، و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اکبر) زیرا این ذکرها در روز قیامت در حالى مى آیند که عده اى (از فرشتگان ) در جلو و عده اى دیگر در پشت سر آنها و عده اى در پشت سر این گروه (با شکوه و عظمت خاصى ) حرکت مى کنند و اینها باقیات صالحات مى باشند.

امام صادق علیه السلام فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله به اصحاب رو کرده و فرمودند: سپرهاى خود را بردارید. گفتند: اى رسول خدا! براى دشمنى که به ما نزدیک شده است ؟ حضرت فرمود: نه . براى مقابله با آتش . بگویید. ( سبحان الله و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اکبر. )

 

امام صادق علیه السلام فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: زیاد بگویید ( سبحان الله و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اکبر ) زیرا این ذکرها در روز قیامت (با شکوه و عظمت خاصى ) مى ایند، بدین گونه که عده اى (از فرشتگان ) در جلو و عده اى در پشت سر آنها و عده اى دیگر در پشت سر این گروه حرکت مى کنند واینها باقیات صالحات هستند.

منبع:ترجمه : خداى یکتا را منزه مى دانم . تمام ثناها مخصوص اوست . هیچ خدایى جز خداى یگانه نیست . و خداوند یکتا بالاتر از آن است که توصیف شود

امام باقر علیه السلام فرمود: روسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: کسى که سبحان الله بگوید، خداوند بخاطر آن ادامه مطلب >>>

امام باقر علیه السلام فرمودند: جبرئیل نزد رسول خدا آمد و گفت : اگر شخصى امت تو (لا اله الا الله وحده وحده وحده ) بگوید، خوشبخت خواهد شد.


امام صادق علیه السلام فرمودند که با اخلاص (لا اله الا الله ) بگوید، وارد بهشت مى شود. و گفتن با اخلاص این است که (لا اله الا الله ) او را از آن چه خداى عزوجل حرام کرده ، باز دارد.

امام باقر علیه السلام فرمود که رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: جبرییل میان صفا و مروه نزد من آمده و گفت : هر کس از امت تو با اخلاص ‍ (لا اله الا الله )بگوید،laelaha وارد بهشت مى شود.

پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: کسى که با اخلاص (لا اله الا الله ) بگوید، وارد بهشت مى شود، و گفتن با اخلاص این است که (لا اله الا الله ) او را از آنچه خداوند حرام کرده باز دارد.

امام صادق علیه السلام فرمودند: رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: هیچ مسلمانى بلند نمى گوید (لا اله الا الله ) مگر این که بى درنگ گناهانش زیر پاهایش مى ریزند، همانگونه که برگهاى درخت زیر آن مى ریزند.

پیامبر صلى الله علیه و آله فر مودند: در میان سخنان هیچ سخنى نزد خداى عزوجل ادامه مطلب >>>

تصویر زیر کلیک نمایید

کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر بروید

آرشیو سایت

بازدید سایت

افراد آنلاین : 2
تعداد کل مطالب : 452
بازدید امروز : 340
بازدید دیروز : 391
بازدید کل : 20016590