موضوعات سایت

برای تعجیل در فرج

من درهمه حـال از احوال پیـروانم آگاهم.امـام زمان(عج).

Loading ... Loading ...

ارزشیابی سایت

ارزیابی شما از سایت

Loading ... Loading ...

ورودی های سایت

برای ارزشیابی سایت،بفرماییدشما از کدام قشر جامعه هستید؟

Loading ... Loading ...

فرق مؤمن و منافق

فرق مؤمن و منافق

على (ع ) روزى با جمعى از یاران خود به قبرستان رفتند، و رو به آنان فرمودند: آیا مى خواهید چیزى را بر شما بنمایانم ghabrکه هرگز ندیده اید؟عرض کردند: بلى یا امیرالمؤمنین ، حضرت بر سر قبر کهنه اى – که نشان مى داد صاحب آن خیلى مدتها پیش رحلت نموده – رفت و فرمود:یا عبدالله ، قم باذن الله ، اى بنده خدا برخیز به اذن خدا.در همان حال قبر شکافته شد و پیر مردى با محاسن سفید از قبر بیرون آمد و عرض کرد السلام علیک یا ولى الله حضرت جواب او را داد و فرمود: چند سال است از دنیا رفته اى ؟ گفت : فدایت شوم ، سال نشده ، فرمود: چند ماه است ؟ عرض کرد، به ماه هم نرسیده ، فرمود: چند روز است ؟ گفت : روز هم نشده ، فرمود: چند ساعت ؟ عرض کرد به ساعت هم نرسیده ، چون داخل قبر خود شدم بعد از سؤ ال نکیرین ، حورى خوب روى ، خوش صورتى را در قبر دیدم ، با وى در آویختم ، گردن بندى که در گردن داشت پاره گردید و دانه هاى آن متفرق شد صد دانه داشت ، من و او مشغول جمع کردن دانه ها شدیم و هنوز تمام نکرده بودیم ، که شما مرا خواستید.
حضرت فرمود: به جایگاه خود برگرد، خداوند از رحمت بى پایانش تو را بى نصیب نفرماید. چون رفت ، فرمود: او صد سال است که از دنیا رفته و مشغول برچیدن دانه هاى گردن بند خواهد بود تا قیام قیامت و عالم برزخ هم براى او نمودى ندارد.
آنگاه حضرت سر قبرى که تازه بود و گویا صاحب آن ساعتى پیش از دنیا رفته ، آمد و صاحب آن قبر را صدا زد. جوانى سیاه روى ادامه مطلب >>>

تصویر زیر کلیک نمایید

کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر بروید

آرشیو سایت

بازدید سایت

افراد آنلاین : 2
تعداد کل مطالب : 452
بازدید امروز : 227
بازدید دیروز : 434
بازدید کل : 20017775